U nas wykonasz testy na koronawirusa!

Szanowni Państwo,

Dyrekcja Nowodworskiego Centrum Medycznego w Nowym Dworze Mazowieckim informuje, iż wychodząc naprzeciw panującej pandemii, wykonujemy testy na koronawirusa SARS-CoV-2 metodą RT-PCR (tj. przez pobranie wymazu z górnych dróg oddechowych).
  • Koszt badania: 380,00 zł,
  • Miejsce wykonywania badań: ul. Miodowa 2, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki (na terenie Szpitala, przy bramie wjazdowej),
  • Przed badaniem należy uiścić opłatę w kasie w budynku Administracji - codziennie (w dni powszednie), w niedziele i święta w kasie w Laboratorium.
Jednocześnie informujemy, iż nadal wykonujemy badania w kierunku przeciwciał IgG na COVID-19. 
Test na obecność przeciwciał skierowanych przeciwko koronawirusowi COVID-19 przeznaczony jest dla OSÓB ZDROWYCH (tzn. nie mających objawów choroby i nie będących w stanie kwarantanny), które chciałyby sprawdzić czy były zakażone COVID-19 w przeszłości. Test pozwala wykryć przeciwciała w klasie IgG, których obecność świadczy o przebytym zakażeniu COVID-19 zarówno u osób bezobjawowych, niepełnoobjawowych -,,poronnych" jak i pełnoobjawowych.
Czułość diagnostyczna testu (prawdopodobieństwo potwierdzenia kontaktu) wynosi ponad 93 % po 10 dniach od wystąpienia objawów, i aż 100 % po 14 dniach od wystąpienia objawów! Producentem badania jest amerykańska firma Abbott Laboratories – światowy potentat i lider w dziedzinie dostarczania produktów diagnostycznych. Odczynniki do wykonania testu produkowane są w USA.
Obecnie koszt badania: 65,00 zł (jest to najniższa cena na rynku)!
  • Miejsce wykonywania badań: Punkt pobrań w Przychodni Specjalistycznej przy ul. Paderewskiego 7 w Nowym Dworze Mazowieckim, w godzinach 07:00-10:00.
  • Przed pobraniem krwi do badania należy uiścić opłatę oraz wypełnić zgodę na pobranie w rejestracji.
  • Wynik dostępny jest w ciągu 6 godzin od dostarczenia do laboratorium - w formie mailowej (przy rejestracji należy podać adres e-mail) lub odbiór osobisty w rejestracji ogólnej w Przychodni Specjalistycznej ul. Paderewskiego 7 w Nowym Dworze Mazowieckim.

Więcej informacji do uzyskania pod nr telefonu 22 775 47 40 lub 22 775 26 94.

Więcej informacji znajdziesz na: